MENU
Головна » 2015 » Червень » 28 » Ольга Харлан виборола "золото" для української команди на Європейських іграх
10:48
Ольга Харлан виборола "золото" для української команди на Європейських іграх

Чемпіонками Європейських ігор з фехтування серед шаблісток стала жіноча команда України - це фехтувальниці Ольга Харлан, Аліна Комащук та Олена Кравацька. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30. У фінальному поєдинку українки вирвали перемогу в італійських суперниць. Програючи під час двобою, кінцівку матчу врятувала Ольга Харлан - вона виграла з перевагою в 6 уколів і виборола "золото" для всієї команди. Це вже восьма нагорода найвищого ґатунку збірної України на Європейських іграх. "Італійська команда була нам практично незнайома. З деякими дівчатами вперше фехтували. Суперниці сильні, але більше давив зал. Та й сам факт фінальної зустрічі. Хоча ми до цього повинні були бути готові", - сказала Ольга Харлан після фіналу.

Спортсменка зізнається, що поразка в індивідуальній першості зробила її сильнішою. "Авжеж є хвилювання. Але дуже щаслива, що ми з медаллю. Шкода, що я без нагороди в індивідуальній першості. Поразки нас роблять сильнішими. Кажучи в цілому, то дебют вдався! Це прекрасний старт й в нього прекрасний запал!", - сказала Харлан. Окрім "золота", українські спортсмени у суботу виграли дві "бронзи": призерами Європейських ігор стали дзюдоїсти Яков Хаммо та Світлана Ярьомка. Окрім того, срібну медаль приніс боксер Геворг Манукян — через травму він не зміг вийти на фінальний двобій. Нагадаємо, український шабліст Андрій Ягодка задав блискучий старт для нашої команди фехтувальників, здобувши золоту медаль на Європейських іграх в Баку.